Цей вікенд мав три прем’єри у топ-12, одна з яких є особливо визначною та посідає перше місце. Загалом, у порівнянні з попереднім вікендом збори топ-12 фільмів зросли на 68%.

На першому місці довгоочікувана прем’єра «Джокер». Фільм зібрав 96 мільйонів доларів за свій перший вікенд прокату. Цими зборами фільм здобув собі звання найбільшої жовтневої прем’єри у США всіх часів. Окрім того, «Джокер» на четвертому місці серед найбільших прем’єр у США для фільмів з рейтингом R. Понад це, фільм зібрав 140 з половиною мільйонів доларів у міжнародному прокаті. Найбільшими ринками там для нього стала Південна Корея, Великобританія, Мексика та Росія (всюди більше 10 мільйонів доларів).

Цього вікенду у топ-12 було дві прем’єри. Одна з них навіть посіла перше місце. Утім, збори за цей вікенд все одно є на чверть меншими ніж збори за попередній.

На першому місці ми маємо мультфільм «Єті», що зібрав 20.6 млн доларів у США за перший вікенд прокату. Бюджет при цьому складає 75 мільйонів доларів. Фільм також зібрав біля 8.8 млн доларів у міжнародному прокаті. Найбільшими закордонними ринками для стрічки стали Мексика та Бразилія.

Цього вікенду було три визначні прем’єри, які призвели до зростання зборів перших 12 фільмів на 15% у порівнянні з попереднім. Утім, збори все одно є дещо нижчими за ті, які мали топ-12 фільмів позаминулого вікенду, означеного прем’єрою «Воно 2». Так, якщо за вікенд 6-8 вересня фільми зібрали 127 мільйонів доларів, то за вікенд 20-22 вересня – 115.7 млн доларів.

Якщо говорити детальніше про цей вікенд, то на першому місці маємо фільм «Абатство Даунтон», що зібрав 31 мільйон доларів за дебютний вікенд. Від авдиторії, яка на 74% була жіночою та на 60% старшою за 35 років, фільм отримав А на CinemaScore. Фільм також високо оцінили і на Rottentomatoes. Так, критики дали йому 84%, а авдиторія – 95%.

Цього тижня було дві значні прем’єри, але навіть вони не змогли витягнути вікенд на рівень попереднього за зборами. Так, топ-12 фільмів цього вікенду зібрали 100 мільйонів доларів, що на 21% менше, ніж топ-12 попереднього вікенду. До того ж, лідером вікенду залишається фільм «Воно 2».

Цього вікенду відбулася одна значна прем’єра, але вельми успішна. І хоча всі інші фільми у топ-12 зібрали менше, ніж за попередній вікенд, з огляду на прем’єру за цей вікенд перші 12 фільмів зібрали майже на 80% більше, ніж за попередній.

Цією визначною прем’єрою є фільм «Воно 2». Фільм зібрав 91 мільйон доларів за перший вікенд при орієнтовному бюджеті біля 35 мільйонів доларів. Хоча дебют першого фільму був ще успішнішим (123 мільйони за перший вікенд), очікування щодо зборів другого виправдалися. Тим паче, що цей фільм посідає друге місце (після першої частини «Воно») серед найкасовіших дебютів фільмів жахів.

Останній вікенд літа у США був чотириденним з огляду на вихідний у понеділок. Цікаво, що всупереч типовій тенденції зменшення зборів з вікенду до вікенду, на цей раз декілька фільмів зібрали більше, ніж за свій попередній вікенд. Деякі з них, утім, завдячують успіху збільшенню кількості екранів, але цей підхід не всюди спрацював.

На першому місці залишається «Падіння янгола». Фільм зібрав 15 мільйонів 375 тисяч доларів у США, що на 28% менше, ніж за перший вікенд, попри збільшення кількості екранів на 50. При бюджеті у 40 мільйонів фільм за 11 днів прокату зібрав 44 мільйони. На жаль, дані по зборам закордоном поки недоступні, тому про загальний успіх фільму чи його відсутність поки говорити складно.

Попри декілька прем’єр у топ-12, цей вікенд є першим, починаючи з останнього тижня квітня, під час якого перші 12 фільмів сумарно зібрали менше 100 мільйонів доларів. Утім, збори менше за 100 мільйонів є доволі характерними для останнього чи передостаннього вікенду серпня. Так, за останні 5 років бар’єр у 100 мільйонів було подолано лише у 2016-му, а за 10 років таких вікендів було лише три (ще у 2010-му та 2014-му роках).

Перше місце посідає фільм «Падіння янгола», який зібрав 21 мільйон 381 тисячу доларів за свій дебютний вікенд. Оскільки бюджет фільму складає 40 мільйонів, орієнтовно фільм зібрав половину бюджету. Якщо говорити про відгуки, то фільм отримав А- на Cinemascore від авдиторії, яка була на 58% старшою 30 років. Також фільм має гарну оцінку від авдиторії на RottenTomatoes: 94%! А от критики дали йому лише 39% за те, що фільм завершує екшн-трилогію, яку загалом легко забути, доволі посереднім чином.

Цей вікенд пройшов доволі непогано та зі значною кількістю нових фільмів, два з яких потрапили у топ-5, а п’ять – у топ-12 фільмів. До того ж, це 17й вікенд поспіль, коли збори топ-12 фільмів зібрали більше 100 мільйонів доларів.

На першому місці маємо дебютанта цього вікенду – комедію від Сета Роґена під назвою «Хороші хлопці». Фільм зібрав власний бюджет за перший вікенд. Точніше, при бюджеті у 20 мільйонів, фільм зібрав 21.4 млн за перший вікенд у США. Фільм отримав В+ від авдиторії у день прем’єри на Cinemascore, а авдиторія була на 59% старшою за 25 років. Орієнтовно від фільму можна очікувати зборів у 60 мільйонів за весь час прокату в США. Якщо повернутися до оцінок, то на Rottentomatoes фільм має вельми пристойні результати: 78% від критиків та 87% від авдиторії. А якщо говорити про закордонний прокат, то фільм зібрав біля двох мільйонів доларів за дебютний вікенд.

Сторінка 1 з 15