Новини кінопрокату

Вікенд 14-16 червня

Перше місце в рейтингах зборів за вікенд цього тижня посіла відома американська кінострічка «Люди в чорному: Інтернешнл» від кінокомпаній Columbia Pictures та Sony Pictures Entertainment. За свій дебютний вікенд фільм зібрав 30 мільйонів доларів у США, що було значно нижче за очікування кіностудій. Більше того, цьогорічна прем’єра є найменш успішною з цієї франшизи: збори трьох попередніх частин у прем’єрний вікенд становили не менше, ніж 50 мільйонів доларів. Міжнародна арена, яка складалася із 36 ринків, принесла фільму майже 74 мільйони доларів. Головним ринком виступив Китай, а одразу за ним були Росія, Південна Корея, Мексика та Японія. Отже, загальний прибуток за перший вікенд становив 102 мільйони доларів при бюджеті біля 110 мільйонів доларів. Оцінки фільму також не найкращі: кінокартина отримала оцінку «B» на CinemaScore, 5,6/10 на IMDb і лише 23% від критиків на RottenTomatoes.

офіційний постер фільму, взятий з wikipedia.org офіційний постер фільму, взятий з wikipedia.org

 

Друге місце посіла анімаційна комедія «Секрети домашніх тварин 2» від кіностудії Universal Pictures. За другий вікенд прокату збори у США склали 24 з половиною мільйони доларів, що є на 47,7% меншим за показник зборів за минулий вікенд. Відтак, збори за весь час у США становлять 92 мільйони доларів. Закордонний прокат приніс фільму ще 8 з половиною мільйонів доларів, піднімаючи загальні збори за весь час до позначки у 155 мільйонів доларів.

Третє місце в рейтингу займає пригодницька комедія від студії Walt Disney Pictures «Аладдін». Незважаючи на те, що це вже четвертий тиждень покату «Аладдіну», збори за вікенд падають не дуже стрімко. Цього вікенду збори у США впали лише на 30% порівняно з минулим тижнем і становили 17 мільйонів доларів. На сьогоднішній день збори у США за весь період прокату для цієї кінострічки складають трохи менше, ніж 264 мільйони доларів. На міжнародній арені цього вікенду фільм зібрав ще 47 з половиною мільйонів доларів. Так, збори за весь час прокату на закордонних територіях тепер складають 461 мільйон доларів, а разом зі зборами у США – 725 мільйонів доларів при бюджеті у 183 мільйони доларів.

З п’ятої на четверту позначку в рейтингу цього тижня перемістився «Рокетмен» зі зборами в розмірі 9,4 мільйонів доларів у США, що на 31,8% менше за збори минулого тижня. Загальні збори у США для «Рокетмену» за 3 тижні прокату становлять 66 мільйонів доларів. Заморські країни принесли фільму ще 8 з половиною мільйонів доларів цього вікенду, піднімаючи загальні збори за весь період прокату до позначки в 133 мільйони доларів при бюджеті у 40 мільйонів.

Завершує першу п’ятірку рейтингу зборів цього вікенду фільм «Люди Ікс: Темний Фенікс». Одразу варто зазначити, що другий тиждень прокату виявився значно гіршим за перший, про що свідчить різкий зсув у рейтингу зборів: кінофільм перестрибнув із другого одразу на п’яте місце в рейтингу, а самі збори впали на 71,5% порівняно з минулим, прем’єрним вікендом. За цей вікенд у США «Люди Ікс: Темний Фенікс» зібрав трохи більше за 9 мільйонів доларів, а на міжнародній арені додав ще 24 мільйони доларів. На сьогоднішній день загальні збори кінострічки за весь час складають 204 мільйони доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com, imdb.com, metacritic.com, kino-teatr.ua.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату