Новини кінопрокату

Вікенд 21-23 червня

Цього тижня в рейтингах зборів за вікенд перше місце посіла анімаційна комедія від  Walt Disney Pictures та Pixar Animation Studios «Історія іграшок 4» з шаленим дебютом в розмірі 120 мільйонів доларів у США. Не дивлячись на те, що кіностудії передбачали прем’єру зі зборами не менше, ніж 140 мільйонів доларів, прем’єра «Історії іграшок 4» стала найуспішнішою з усієї франшизи. «Історія іграшок 4» на 10 мільйонів доларів перевищила минулий рекорд франшизи, який встановив мультфільм «Історія іграшок 3» ще у 2010-му році. Окрім цього, прем’єра «Історії іграшок 4» є третьою наймасштабнішою за зборами прем’єрою цього року, завдяки чому тепер перші 4 позначки рейтингу найприбутковіших прем’єр 2019-го року належать кінофільмам від студії Disney. Успішність кінокартини не закінчується лише тільки зборами: відгуки та оцінки на цей мультфільм також перевершують попередні частини франшизи. Фільм отримав оцінку А на CinemaScore, 8,5/10 на IMDb та 98% на RottenTomatoes.

постер з сайту kinoafisha.ua постер з сайту kinoafisha.ua

 

Друге місце в рейтингу займає фільм жахів «Дитячі Ігри» від кінокомпанії Metro-Goldwyn-Mayer. За свій дебютний вікенд фільм зібрав біля 14 мільйонів доларів при бюджеті у 10 мільйонів. Очікуваний прибуток становив 16-18 мільйонів доларів. Фільм отримав доволі низькі оцінки: 62% на RottenTomatoes, C+ на CinemaScore, 6,5/10 на IMDb та 47 на Metacritic. Аудиторію на 52% склали чоловіки, а 61% глядачів були старші за 25 років.

Поки тримається у топ-5 кінострічка «Аладдін» і цього тижня, як і минулого, посіла третє місце в рейтингу. Цього тижня фільм зібрав 13 мільйонів доларів у США, що на 23,5% менше за збори минулого вікенду. Загальні збори у США тепер складають 288 мільйонів доларів. На міжнародній арені цього вікенду кінофільм зібрав біля 33-х мільйонів доларів, піднімаючи загальні збори за кордоном до суми у 522 мільйони доларів. Загальні збори за весь час прокату на сьогоднішній день складають 810 мільйонів доларів!

Ситуація з фільмом «Люди в чорному: Інтернешнл» погіршилася навіть більше цього тижня: фільм змістився з першої одразу на четверту позначку в рейтингах зборів, а самі збори за вікенд впали аж на 64,4% порівняно з минулим тижнем і були трохи менше за 11 мільйонів доларів у США. За 10 днів прокату кінострічка зібрала 52 мільйони доларів у США. Цього вікенду за кордоном фільм зібрав ще 30 мільйонів доларів. Відтак, збори за весь період прокату на міжнародній арені для «Людей в чорному: Інтернешнл» становлять 129 мільйонів доларів, а загальні збори складають трохи більше від 182-х мільйонів доларів.

П’яте місце в рейтингу зборів за вікенд посів мультфільм «Секрети домашніх тварин 2» зі зборами у США в розмірі 10 мільйонів доларів, що на 57,9% менше за збори минулого вікенду. Відтак, збори за весь період прокату в США складають 117 з половиною мільйонів доларів. На міжнародній арені цього вікенду фільм зібрав майже 11 мільйонів доларів, піднімаючи збори за кордоном за весь час до позначки в 77 мільйонів доларів. Загальні ж збори у США та в заморських країнах на сьогодні становлять трохи менше, ніж 195 мільйонів доларів.

 

Джерела: rottentomatoes.com, cinemascore.com, metacritic.com, boxofficemojo.com, imdb.com, kino-teatr.ua.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату