Новини кінопрокату

Вікенд 28-30 червня

Цього вікенду загальні збори за всі фільми у прокаті в США впали на 25% у порівнянні з попереднім. Окрім того, збори перших 15 фільмів склали 142.8 мільйони доларів проти 196 мільйонів за минулий вікенд. І це з урахуванням того, що у топ-5 з’явилися два нових фільми.

На першому місці залишається «Історія іграшок 4». Збори фільму впали вдвічі та склали майже 60 мільйонів доларів. При бюджеті біля 200 мільйонів доларів, фільм зібрав 238.7 за 10 тижнів прокату у США.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

На другому місці маємо прем’єру «Анабель 3».  Фільм отримав оцінку В- від аудиторії та Cinemascore, що нижче за оцінки попередніх фільмів франшизи, адже перший та другий отримали В. А от на Rottentomatoes фільм отримав оцінки на одному рівні з попередньою частиною: 65% від критиків та 71% від аудиторії, тоді як попередній фільм мав 70% від критиків, але 67% від аудиторії. Переходячи до фінансового аспекту, цьогорічна «Анабель» зібрала 20 мільйонів доларів у свій дебютний вікенд. Для порівняння, попередні фільми зібрали 35 та 37 мільйонів. Щодо загальних зборів фільму, то з огляду на досвід з попередніми частинами можна очікувати, що фільм за весь час у США матиме збори біля 60 мільйонів.

Фільм «Вчора» опинився на третьому місці у свій дебютний вікенд, зібравши 17 мільйонів доларів при бюджеті у 26 мільйонів. На Cinemascore фільм має оцінку А-. Високі рейтинги фільм отримав і на Rottentomatoes: 90% від аудиторії та 62% від критиків. Тобто, аудиторія фільм однозначно вподобала, а от критики отримали змішані враження. Чому? Консенсус критиків на Rottentomatoes дає наступну відповідь: фільм є доволі милою фантазією з цікавим засновком, однак сюжет не дуже якісно розвивається.

На четверте місце з третього потрапив «Аладін», який зібрав 10 мільйонів доларів цього вікенду. За весь час прокату у США фільм зібрав 306.6 мільйонів доларів, а глобальні збори наближаються до 900 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 фільм «Секрети домашніх тварин 2», який зібрав 7.3 мільйонів доларів за свій четвертий вікенд.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату