Новини кінопрокату

Вікенд 13-15 вересня

Цього тижня було дві значні прем’єри, але навіть вони не змогли витягнути вікенд на рівень попереднього за зборами. Так, топ-12 фільмів цього вікенду зібрали 100 мільйонів доларів, що на 21% менше, ніж топ-12 попереднього вікенду. До того ж, лідером вікенду залишається фільм «Воно 2».

зображення з сайту https://planetakino.ua зображення з сайту https://planetakino.ua

 

Як ми вже зазначили, «Воно 2» посідає перше місце цього вікенду. Фільм зібрав майже 40 мільйонів доларів за свій другий вікенд, а збори у США за 10 днів складають більше за 150 мільйонів доларів. Нагадаємо, що бюджет фільму складає приблизно 35 мільйонів, тож у 4 рази більше за бюджет фільм вже точно зібрав. Понад те, фільм успішно збирає гроші у міжнародному прокаті. Так, цього тижня він зібрав ще 47 мільйонів доларів, а десята частина цих зборів припадає на прем’єру у Франції. Глобально фільм зібрав біля 300 мільйонів доларів за час прокату.

Фільм «Стриптизерки» посідає друге місце, зібравши 33 мільйони доларів. При бюджеті у 20 мільйонів, фільм мав доволі успішний дебют у прокату. Варто також зазначити, що фільм отримав схвальні відгуки ще на кінофестивалі у Торонто, і наразі має 88% від критиків на RottenTomatoes. А от авдиторія дала фільму 67% на RottenTomatoes та В- на CinemaScore.

На третьому місці маємо «Падіння янгола». За цей вікенд фільм зібрав майже 4 з половиною мільйони доларів у США. На початку четвертого тижня прокату фільм зібрав 60 мільйонів доларів.

«Хороші хлопці» посідають четверте місце зі зборами дещо більшими за 4 мільйони доларів. При 20-мільйонному бюджеті фільм наразі зібрав 73 мільйони доларів у США та біля 17 мільйонів на міжнародній арені.

Топ-5 завершує «Король Лев», зібравши 3 мільйони 650 тисяч доларів за свій дев’ятий вікенд. На сьогоднішній день фільм посідає 12-те місце серед найкасовіших фільмів у США всіх часів, а світові збори складають 1 мільярд 617 мільйонів доларів.

На шостому місці у нас фільм «Форсаж: Гоббс та Шоу», який зібрав 2.8 млн доларів. На сьомому тижні прокату фільм так і не спромігся зібрати рівну власному бюджету суму у США. Утім, фільм у прокаті, радше за все, окупиться, адже три чверті зборів йому дає міжнародний прокат.

Фільм «Переможець» посідає сьоме місце, зібравши 2.7 млн доларів. Бюджет фільму складає всього 5 мільйонів, а зібрав фільм вже майже 29 мільйонів у США.

На восьмому місці маємо другу прем’єру цього вікенду під назвою «Щиголь». Фільм провалився неймовірно: при бюджеті у 45 мільйонів він зібрав десь на 50 тисяч менше ніж «Переможець» (2 мільйонів 680 тисяч). Фільм навіть посів шосте місце серед найгірших прем’єр фільмів на 2500+ екранах. Хоча фільм має В від авдиторії на CinemaScore та 74% на RottenTomatoes, розчарування у спрощенні оповіді від критиків, що дали йому лише 26%, може пролити світло на такий поганий результат дебюту.

Дев’яте місце посідає «Арахісовий сокіл», зібравши 1 мільйон 844 тисячі за цей вікенд. Збори фільму за весь час у США сягають майже 15 мільйонів доларів.

Нарешті, на десятому місці ми маємо фільм «Дора і загублене місто», що зібрав приблизно на 10 тисяч доларів менше на попередника. У США на шостому тижні прокату фільм зібрав майже 57 мільйонів доларів при бюджеті у 49 мільйонів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату