Новини кінопрокату

Вікенд 20-22 вересня

Цього вікенду було три визначні прем’єри, які призвели до зростання зборів перших 12 фільмів на 15% у порівнянні з попереднім. Утім, збори все одно є дещо нижчими за ті, які мали топ-12 фільмів позаминулого вікенду, означеного прем’єрою «Воно 2». Так, якщо за вікенд 6-8 вересня фільми зібрали 127 мільйонів доларів, то за вікенд 20-22 вересня – 115.7 млн доларів.

Якщо говорити детальніше про цей вікенд, то на першому місці маємо фільм «Абатство Даунтон», що зібрав 31 мільйон доларів за дебютний вікенд. Від авдиторії, яка на 74% була жіночою та на 60% старшою за 35 років, фільм отримав А на CinemaScore. Фільм також високо оцінили і на Rottentomatoes. Так, критики дали йому 84%, а авдиторія – 95%.

кадр з сайту https://planetakino.ua кадр з сайту https://planetakino.ua

 

У міжнародному прокаті фільм зібрав за цей вікенд 10 мільйонів доларів. Оскільки це не перший вікенд прокату закордоном, збори за весь час прокату відрізняються та складають майже 31 мільйон доларів.

Фільм «До зірок» опинився на другому місці, зібравши 19 мільйонів доларів. Також у міжнародному прокаті фільм зібрав біля 26 мільйонів доларів. Оскільки бюджет фільму складає 80-100 мільйонів доларів, це складно назвати хорошим дебютом. До того ж, фільм не надто вподобала авдиторія. На CinemaScore він має В-, а на Rottentomatoes – 42% від авдиторії. Зате фільм сподобався критикам: вони дали йому 83% на Rottentomatoes.

На третьому місці маємо фільм «Рембо 5: Остання кров». При 50-мільйонному бюджеті фільм зібрав на 130 тисяч доларів менше за «До зірок». Фільм також зібрав більше за 10 мільйонів доларів на міжнародній арені. Якщо говорити про рейтинги, то від авдиторії, яка була чоловічою на 66%, фільм отримав В на CinemaScore. Також фільм має 83% від глядачів на Rottentomatoes. А от від критиків – лише 26% та консенсус щодо затьмарення кривавою жорстокістю самого сюжету.

«Воно 2» опустилося аж на четверту ланку, зібравши 17 мільйонів доларів за свій третій вікенд. Збори у США наразі складають майже 180 мільйонів, і фільм посідає третє місце серед найкасовіших фільмів жахів з рейтингом R у США. Також, фільм зібрав 21 мільйон доларів на міжнародній арені за цей вікенд. За весь час прокату світові збори складають 385 мільйонів доларів.

Топ-5 завершує фільм «Стриптизерки», який зібрав на 200 тисяч доларів менше ніж «Воно 2». Попри те, що фільм отримав додаткові 275 екранів, збори є вдвічі меншими ніж за дебютний вікенд. Утім, не варто забувати, що фільм є вельми успішним. Так, при бюджеті у 20 мільйонів доларів фільм зібрав 62 мільйони у США за 10 днів прокату. Фільм також зібрав 3 мільйони доларів у міжнародному прокаті за цей вікенд. Світові збори за весь час складають 72 мільйони доларів.

З великих релізів наступного вікенду у прокат на 4100 екранах у США вийде мультфільм «Єті». Про його прокат ми, відповідно, поговоримо у наступному огляді.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату