Новини кінопрокату

Вікенд 27-29 вересня

Цього вікенду у топ-12 було дві прем’єри. Одна з них навіть посіла перше місце. Утім, збори за цей вікенд все одно є на чверть меншими ніж збори за попередній.

На першому місці ми маємо мультфільм «Єті», що зібрав 20.6 млн доларів у США за перший вікенд прокату. Бюджет при цьому складає 75 мільйонів доларів. Фільм також зібрав біля 8.8 млн доларів у міжнародному прокаті. Найбільшими закордонними ринками для стрічки стали Мексика та Бразилія.

постер з сайту https://kino-teatr.ua постер з сайту https://kino-teatr.ua

 

Якщо говорити про рейтинги, то фільм отримав оцінку А на Cinemascore та 96% від глядачів на Rottentomatoes. Критики також високо оцінили мультфільм, давши йому 80% на Rottentomatoes.

На другому місці в нас лідер попереднього вікенду «Абатство Даунтон» зі зборами у 14 мільйонів 340 тисяч доларів. За 10 днів прокату фільм зібрав більше за 58 мільйонів доларів у США. Оскільки орієнтовний бюджет складає 20 мільйонів доларів, цей фільм можна назвати доволі успішним. До того ж, фільм зібрав ще біля 10 мільйонів доларів на міжнародній арені, а світові збори після другого вікенду прокату в США складають 107 мільйонів доларів.

«Стриптизерки» посіли третє місце, зібравши 11.4 млн доларів за свій третій вікенд у США, а також 3 мільйони у міжнародному прокаті. Фільм вже зібрав 80 мільйонів доларів у США та біля 15 мільйонів у інших країнах. Нагадаємо, що бюджет складає 20 мільйонів доларів.

На четвертому місці лишається «Воно 2» зі зборами у 10 з чвертю мільйонів доларів за цей вікенд. Збори фільму в США поступово наближаються до 200 мільйонів, наразі складаючи майже 194 мільйони. Якщо ще врахувати збори закордоном, то світові збори на цей час складають 417 мільйонів доларів.

Топ-5 завершує «До зірок», що зібрав 10 мільйонів за другий вікенд прокату. Збори фільму в США вже сягають 35 мільйонів доларів. До того ж, фільм користується більшим успіхом в інших країнах. Так, за цей вікенд фільм зібрав 18 мільйонів доларів в іноземному прокаті, а за весь час закордонні збори складають 53 з половиною мільйони доларів. Утім, варто зазначити, що бюджет складає 80-100 мільйонів, тож про успіх говорити складно.

На шостому місці фільм «Рембо 5: Остання кров». Фільм зібрав 8.6 млн доларів у США. Збори за 10 днів у США складають 33 мільйони доларів при бюджеті у 50 мільйонів.

Сьоме місце займає дебютний фільм «Джуді». Фільм продемонстрував високі результати, зібравши три мільйони доларів, маючи лише 461 екран. До того ж, фільм отримав А- на Cinemascore від авдиторії, яка була на 60% жіночою та на 79% старшою за 35 років. На Rottentomatoes фільм має 83% від критиків та 88% від глядачів.

«Хороші хлопці» тримаються на хороших місцях. Так, за сьомий вікенд прокату фільм зібрав два мільйони доларів. Бюджет фільму складає 20 мільйонів, тож за час прокату у США фільм встиг зібрав у чотири рази більше. Також фільм зібрав біля 2.4 млн за цей вікенд у міжнародному прокаті, а глобальні збори складають більше 100 мільйонів доларів.

На дев’ятому місці у нас «Король Лев», що зібрав майже 1.7 млн доларів за цей вікенд. Збори фільму у США сягають вже 540 мільйонів доларів. До того ж, фільм зібрав 5 мільйонів доларів у міжнародному прокаті за цей вікенд, а глобальні збори складають більше за 1.6 млрд доларів. «Король Лев» посідає сьоме місце серед найкасовіших стрічок всіх часів у світі.

На десятому місці «Падіння янгола». Фільм зібрав півтора мільйони доларів за свій шостий вікенд. Майже стільки фільм зібрав і в міжнародному прокаті.

Одинадцяте місце належить фільму «Форсаж: Гоббс та Шоу», який зібрав 1 мільйон 178 тисяч доларів за цей вікенд. При 200-мільйонному бюджеті фільм на 11-му тижні прокату зібрав лише 172 мільйони у США. Утім, навіть за цей вікенд фільм зібрав 3.1 млн доларів у міжнародному прокаті, а за весь час на міжнародній арені фільм зібрав приблизно 580 мільйонів доларів.

На 12-му місці показ улюблених фанатами серій на честь 25-ї річниці серіалу «Друзі» у кінотеатрах. Покази принесли лише на 137 доларів менше ніж фільм на 11-му місці. Це не був єдиний показ, вони ще продовжаться, тож і збори стануть більшими.

Наступного вікенду найвизначнішою прем’єрою буде «Джокер». Фільм вже взяв «Золотого Лева» Венеціанського кінофестивалю, а тепер він вийде у прокат у США на більш ніж 4 тисячах екранів. Про рейтинги, відгуки та збори цього фільму як у світі, так і в США ми поговоримо вже у наступній новині про кінопрокат.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату