Новини кінопрокату

Вікенд 4-6 жовтня

Цей вікенд мав три прем’єри у топ-12, одна з яких є особливо визначною та посідає перше місце. Загалом, у порівнянні з попереднім вікендом збори топ-12 фільмів зросли на 68%.

На першому місці довгоочікувана прем’єра «Джокер». Фільм зібрав 96 мільйонів доларів за свій перший вікенд прокату. Цими зборами фільм здобув собі звання найбільшої жовтневої прем’єри у США всіх часів. Окрім того, «Джокер» на четвертому місці серед найбільших прем’єр у США для фільмів з рейтингом R. Понад це, фільм зібрав 140 з половиною мільйонів доларів у міжнародному прокаті. Найбільшими ринками там для нього стала Південна Корея, Великобританія, Мексика та Росія (всюди більше 10 мільйонів доларів).

зображення з сайту https://planetakino.ua зображення з сайту https://planetakino.ua

 

Якщо говорити про рейтинги, то фільм отримав В+ на CinemaScore. Утім, серед молодших за 35 років він отримав А-. Фільм також має 90% від глядачів на RottenTomatoes та 69% і сертифікат свіжості від критиків.

«Єті» займає другу позицію, зібравши майже 12 мільйонів доларів за свій другий вікенд. Збори в США за 10 днів прокату складають майже 37.8 мільйонів доларів. Також у фільму відбувся дебют у Китаї, де він зібрав 11 мільйонів доларів. Світові збори наразі трохи більші за бюджет мультфільму: 76.3 млн проти 75 мільйонів.

На третьому місці маємо «Абатство Даунтон» зі зборами біля 8 мільйонів доларів за третій вікенд прокату. Фільм вже зібрав 73.6 млн доларів у США при орієнтовному бюджеті у 20 мільйонів. Фільм також зібрав 6.6 млн доларів у закордонному прокаті, тож збори поза США складають майже 62 мільйони, а світові – 135 мільйонів доларів.

«Стриптизерки» перебувають наразі на четвертому місці, зібравши 6.4 млн доларів за четвертий вікенд прокату. Збори у США за весь час прокату перевищили 90 мільйонів, а збори в інших країнах складають майже 19 мільйонів доларів. Нагадаємо, що бюджет фільму – 20 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 «Воно 2», зібравши 5 з третиною мільйонів доларів за цей вікенд. Збори у США наразі перевищили 200 мільйонів доларів. До того ж,  фільм зібрав ще 5.6 млн доларів на міжнародній арені, а глобальні збори вже складають майже 437 мільйонів.

На шостому місці фільм «Джуді», якому справедливо додали екранів цього вікенду. Фільм зібрав 4.6 млн доларів у США, а збори за 10 днів прокату складають 9 мільйонів доларів.

Фільм «До зірок» зайняв сьому позицію у топ-12 цього вікенду, зібравши 4 мільйони доларів. Збори фільму у США складають майже 44 мільйони доларів, але 60% зборів належить міжнародному прокату. Відповідно, світові збори фільму наразі складають майже 112 мільйонів доларів.

На восьмому місці маємо «Рембо 5: Остання кров». Фільм зібрав 3.6 млн доларів за свій третій вікенд. При бюджеті у 50 мільйонів, збори у США наразі складають лише майже 40 мільйонів. Утім, фільм також зібрав 24 мільйони у міжнародному прокаті.

Індійський фільм «Війна» отримав дебют у США лише на 305 екранах, однак спромігся зібрав 1.6 млн доларів. За 5 днів прокату фільм зібрав у США трохи більше двох мільйонів доларів.

На десятому місці перебувають «Хороші хлопці». Фільм зібрав 890 тисяч на свій восьмий вікенд. Наразі, при 20-мільйонному бюджеті збори фільму у США складають 82 мільйони. До того ж, фільм за весь час зібрав ще 25 мільйонів доларів на міжнародному ринку.

Китайський фільм «Мій народ, моя країна» зібрав 876 тисяч доларів за свій дебютний вікенд у США лише на 67 екранах. Збори у США наразі складають півтора мільйони доларів.  

Нарешті, завершує топ-12 «Король Лев», що зібрав 685 тисяч за свій 12-й вікенд у США.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату